yea more expensive. plus messier! :<
bottles are quite cheap tbqh! (which is why they are sold so cheap. cost is about sale price (y'know, give or take some centseseses

ditto again the pain of leaing with things at non 50c multiples!)
I am wondering if we bought cup noodles? and sold people the cup noodle, then the filled from the urn themselves? noodles anyone? lol.